title

Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/20/0775
OBOWIĄZKI:
montaż konstrukcji stalowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunku technicznego


Wymagania inne:

z

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Lochner Sp. z o.o.

Monter konstrukcji stalowych / brygadzista

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
praca na wysokościach (powyżej 3m), przy budowie różnego typu konstrukcji stalowych na terenie Niemiec mile widziane doświadczenie w tym zakresie oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja: śląskie / Krzepice

Dodane: 2020-11-24
Montaż konstrukcji stalowychWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja: śląskie / Krzepice

Dodane: 2020-11-24
Montaż konstrukcji stalowychWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe