title

Monter konstrukcji stalowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0740
OBOWIĄZKI:
Górnictwo/roboty remontowo-montażoweWykonywanie prac montażowych na konstrukcjach prefabrykowanych.Przygotowywanie i montaż elementów konstrukcji maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną.Przygotowywanie konstrukcji do spawania na czynnych obiektach przemysłowych (KOPALNIE)OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:umowa o pracę na okres próbny na 3 m-ceMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:woj. śląskie, PRACA W DNIACH I GODZINACH:pn-pt, godz. 6.00-14.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zawodowe, min. 1 rok doświadczenia na danym lub podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

3 400 - 3 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych