title

Monter maszyn i urządzeń przemysłowych

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1332
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie elementów do montażu wg. rysunku, dobór i dopasowywanie części i zespołów, montowanie zespołów z wykorzystaniem przyrządów i uchwytów montażowych, obsługa krawędziarki Deratech 160/3200 CNC oraz linii lakierniczej 33-KTZ.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

umiejętność malowania metodą kataforezy, umiejętność obsługi krawędziarki Deratech 160/3200 CNC oraz linii lakierniczej 33-KTZ

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach