title

Monter mebli

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Monter mebli
Miejsce pracy: Szczejkowice
Numer: StPr/21/0371
OBOWIĄZKI:
Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP proszone są o skontaktowanie się z doradcą klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu. Wykształcenie dowolne. Prawo jazdy kat B.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Szczejkowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Monter rurociągów

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
Miejsce pracy: Holandia, Finlandia Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Montaż rurociągów i połączeń kołnierzowych...

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Monter rurociągów (montaż instalacji rurociągowych ze stali nierdzewnej)

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Miejsce pracy: Austria-Salzburg Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za: Pomiar, przygotowanie i montaż instalacji rurociągowych z różnych klas stali...

Serwis Personalny

Montażysta

Lokalizacja: śląskie / Gliwice, Katowice

Dodane: wczoraj
Za co będziesz odpowiedzialny: montaż bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych, współpraca z generalnymi wykonawcami na budowach, prowadzenie...