title

Monter - mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0419
OBOWIĄZKI:
pomiar stanowiska montażowego maszyn i urządzeń wraz z ich poziomowaniem, montaż maszyn i urządzeń, montaż konstrukcji oraz elementów stalowych, transport maszyn i urządzeń;praca w delegacji w Polsce i poza granicami Polski
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: umiejętność czytania rysunków technicznych

Wymagania inne:

doświadczenie powyżej 3 lat w pracy przy montażu maszyn i urządzeń, mile widziane uprawnienia UDT (IWJO, IIWJO, IP, IS, IIS), mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

27 - 33 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu