title

Monter / Monterka

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, Mysłowice, Sosnowiec
Nr ref.: MON/SL/0821
Obowiązki:
  • montaż drobnych elementów zgodnie z instrukcją,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • dbałość o czystość i stan techniczny powierzonych urządzeń, narzędzi i stanowisk pracy,
  • obsługa linii produkcyjnej.
Wymagania:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku,
  • chęć podjęcia długofalowej współpracy,
  • mile widziane doświadczenie.
Oferujemy:
  • stabilne, zatrudnienie,
  • premie miesięczną, kwartalną i roczną,
  • 1000 zł dodatku na start,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • wczasy pod gruszą,
  • dodatek świąteczny.