title

Monter ociepleń budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Leśna
Numer: StPr/22/0349
OBOWIĄZKI:
ocenianie stanu i przygotowywanie podłoża ścian budynków istniejących i nowych; demontowanie i montowanie elementów odwadniających; montowanie izolacji termicznej; nakładanie zaprawy klejowej i wtapianie siatki zbrojącej po stronie zewnętrznej; wykonywanie zaprawy gruntującej pod tynk; nakładanie tynku; wykonywanie remontów, konserwacji i napraw elementów ociepleń budynków; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z przepisami BHP i ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Leśna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu