title

Monter ociepleń budynków

Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie
Monter ociepleń budynków
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0364
OBOWIĄZKI:
Przyklejanie styropianu, mkołkowanie, montaż parapetów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe, staż pracy niewymagany

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łukowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

QUBICAAMF POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Monter

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: dzisiaj
Poszukujemy stolarzy - monterów torów i urządzeń kręgielni po przeszkoleniu. Pracujemy w wielu krajach Europy Chęci do pracy! Wykształcenie średnie techniczne,...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pomocnik montera instalacji sanitarnych

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: dzisiaj
pomoc w montażu instalacji sanitarnych, pomoc w montażu wentylatorów , pomoc w montażu galanterii wentylacyjnej Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Monter - praser

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: wczoraj
Obsługa maszyn i urządzeń, praca na linii montażowej i przy jej zasilaniu, montaż elementów (w tym smarowanie, składanie, zgrzewanie, skręcanie przy użyciu...