title

Monter płyt warstwowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Miejsce pracy: Kozy
Numer: StPr/21/2071
OBOWIĄZKI:
montaż płyt warstwowych i konstrukcji stalowych, obsługa elektronarzędzi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego, umiejętność obsługi elektronarzędzi, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów, gotowość do wyjazdów służbowych

Miejsce pracy:

Kozy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej