title

Monter pojazdów i urządzeń transportowych

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/20/0539
OBOWIĄZKI:
Składanie z poszczególnych elementów gotowy wyrób z tworzywa sztucznegokompletowanie części do montażu w odpowiednich rozmiarach i zgodniez przewidzianą kolorystyką; łączenie części za pomocą zaczepów lub zatrzasków wykonanych w elementach łączonych; łączenie za pomocą śrub, wkrętów, nakrętek, zapinek; klejenia lub spawania;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

sprawność manualna

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach