title

Monter półproduktów

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1418
OBOWIĄZKI:
montaż komponentów, kontrola jakości, prace manualne; umowa o pracę tymczasową, pierwsza umowa na okres miesiąca, praca od poniedziałku do piątku, dofinansowany przejazd pracowniczy, benefity - karta multisport
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej