title

Monter ppc i pv

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Monter ppc i pv
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/21/1027
OBOWIĄZKI:

instalowanie PPC, prace hydrauliczne, prace na wysokości

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

doświadczenie w pracy na wysokości oraz w użyciu sprzętu alpinistycznego

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Monter elektronicznego wyposażenia maszyn i urządzeń

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-01-19
obsługa maszyn elektronicznych, przygotowywanie i podawanie komponentów do montażu, kontrola jakości; Godzina zakończenia pracy: 18:00 Wymiar czasu pracy: 230...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Monter instalacji c.o.

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-01-19
prace instalacyjne centralnego ogrzewania, praca na terenie Sosnowca i miast ościennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Monter instalacji i urządzeń santarnych

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2022-01-18
montaż, instalowanie oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach mieszkalnych,...