Monter - serwisant instalacji alarmowych (elektryk - elektronik - elektromonter)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0020
OBOWIĄZKI:
- Montaż i serwis instalacji alarmowych, sygnalizacji pożaru i włamań. Praca na terenie Polski Południowej i Zachodniej (od Soliny do Gdańska).- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagana NIEKARALNOŚĆ. Wymagania wykształcenie min. zawodowe. Mile widziane wykształcenie Elektryczne lub Elektroniczne lub pokrewne. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub w branży alarmów, ale niekoniecznie (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziane uprawnienia SEP do 1kV. Mile widziane Prawo jazdy kat. B. Mile widziana umiejętność obsługi komputera. Mile widziane umiejętności montażu i serwisu instalacji alarmowych, sygnalizacji pożaru i włamań.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

4 500 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach