title

Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Osiny
Numer: StPr/23/0030
OBOWIĄZKI:
montaż i konserwacja telekomunikacyjnych linii kablowych, montaż instalacji telekomunikacyjnych w budynkach, instalacja i programowanie elementów aktywnych sieci telekomunkacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Osiny


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

ECOL Sp. z o.o.

Pracownik serwisu remontowego - monter

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: dzisiaj
Dołączając do zespołu będziesz odpowiedzialny za: Czyszczenie chemiczne i trawienie zbiorników, cystern, rurociągów, wymienników ciepła, trawienie kotłów;...

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Montażysta mebli

Lokalizacja: śląskie / Łaziska Górne

Dodane: wczoraj
POMOCNICZE PRACE STOLARSKIEMONTAŻ MEBLIOKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:Umowa na czas określony 2 m-ce i 7 dniMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:43-170...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Monter sieci i instalacji sanitarnych (zewnętrznych)

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: wczoraj
Wykonywanie prac instalacyjno-montażowych, układanie, spawanie, uszczelnianie rur z uwzględnieniem ich przeznaczenia Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...