title

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Sławków
Numer: StPr/22/0489
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych sieci i urządzeń sanitarnych, montowanie przewodów kanalizacyjnych i urządzeń sanitarnych, wykonywanie otworów pod prowdzone instalacje.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wykształcenie dowolne

Miejsce pracy:

Sławków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie