title

Monter sieci telekomunikacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/2964
OBOWIĄZKI:
Obsługa elektronarzędzi oraz maszyn i urzadzeń niewymagających dodatkowych uprawnień; praca w studzienkach kanalizacyjnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagania inne:

podstawowe umiejętności elektryczne tj. znajomość oznaczń kolorów pszczególnych kabli, łączenia kabli elektrycznych (mufowanie); znajomość zasad bezpiecznej pracy przy urządzeniach; gotowość do podęcia pracy na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie