title

Monter sieci teletechnicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/0877
OBOWIĄZKI:
budowa sieci teletechnicznych, praca na miejscu oraz na terenie województwa śląskiego, oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, praca zespołowa

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu