title

Monter sieci wodnych i kanalizacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0010
OBOWIĄZKI:
Czyszczenie, klejenie, montowanie instalacji, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie instalacji grzewczych wodno-kanalizacyjnych w obiektach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: umiejętność montażu instalacji sanitarnych
Uprawnienia: dobry wzrok
Uprawnienia: umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Uprawnienia: umiejętność spawania
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: dobry słuch

Wymagania inne:

Sprawność zmysłu równowagi, dobry węch, szybkie tempo pracy, mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w związku z pracą w towarzystwie osób rosyjskojęzycznych.

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej