Monter sieci wodnych, kanalizacyjnych, grzewczych i wentylacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Miejsce pracy: Sokolniki
Numer: StPr/22/0367
OBOWIĄZKI:

praca przy powstawaniu instalacji grzewczych w tym wodno-kanalizacyjnych i wentylacji mechanicznej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: dokładność

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: mile widziane doświadczenie przy montażu instalacji CO CWU i wentylacji

Miejsce pracy:

Sokolniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie