title

Monter skrzyniopalet

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/20/0952
OBOWIĄZKI:
praca na produkcji przy montażu palet oraz skrzyniopalet, obsługa narzędzi (po krótkim przeszkoleniu), kontrola jakości produktu, prace porządkowe na stanowisku pracy, montowanie elementów i podzespołów z drewna i tworzyw drzewnych oraz odpowiednich akcesoriów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter wyrobów z drewna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

obsługa narzędzi montażowych, np. gwoździarek pneumatycznych, sprawność fizyczna, obsługa elektronarzędzi, kontrola jakości produktu, prace porządkowe na stanowisku pracy, motywacja oraz zaangażowanie do pracy, sumienność i dokładność, zdolności manualne,

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach