title

Monter-ślusarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1394
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie elementów stalowych (wykrawanie, szczepienie, montaż),obsługa maszyn i urządzeń (elektronarzędzi, prasy hydraulicznej, narzędzi pomiarowych, urządzeń spawalniczych), obróbka metali, montowanie większych detali, konstrukcji, urządzeń oraz podzespołów i zespołów zgodnie z dokumentacją techniczną, wykonywanie prac związanych z remontami i bieżącymi naprawami, montaż poszczególnych części w zespoły, sprawdzanie ich współdziałania za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych. Godziny pracy: 06.00-14.00, 14.00-22.00.Umowa o pracę lub umowa zlecenie - do uzgodnienia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter konstrukcji stalowych
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Rysunek techniczny

Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, precyzyjność, dbałość o najmniejsze szczegóły, znajomość rysunku technicznego, dokumentacji technicznej, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu