title

Monter stolarki budowlanej

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Jeleśnia
Numer: StPr/21/0875
OBOWIĄZKI:

przyjęcie zamówienia i zapoznanie się z dokumentacją techniczną montażu wyrobu; kompletowanie, pakowanie oraz magazynowanie elementów do montażu; transportowanie elementów i akcesoriów do montażu; dobieranie oraz przygotowanie urządzeń, narzędzi i materiałów do montażu: wiertarek, pilarek, młotków, kielni, zaprawy murarskiej, płyt gipsowo-kartonowych, mas uszczelniających itp.; dokonywanie obmiaru robót montażowych; przygotowanie otworów do montażu stolarki budowlanej: ich poszerzanie, wygładzanie itp.; montowanie elementów i podzespołów stolarki budowlanej; obróbka drzwi i okien płytą gipsowo-kartonową, zaprawą murarską, masami spoinowymi i uszczelniającymi, listwami maskującymi itp.; wykończenie montowanego wyrobu: tynkowanie, malowanie i uszczelnianie; montowanie okuć metalowych: klamek, zawiasów, uchwytów itp.; regulacja zamontowanych wyrobów; pozostawienie miejsca montażu stolarki budowlanej w porządku i czystości; dokonywanie wymiany starych wyrobów stolarki budowlanej na nowe; posługiwanie się narzędziami murarskimi, masami spoinowymi i uszczelniającymi oraz innymi materiałami wykończeniowymi; zapoznanie klienta z obsługą i konserwacją wyrobu oraz zabezpieczeniem przed wpływami zewnętrznymi; przestrzeganie zasad i przepisów bhp i ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Jeleśnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu