title

Monter układów hamulcowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0258
OBOWIĄZKI:

kontrolowanie i składanie elementów zacisków hamulcowych na liniach produkcyjnych; kontrola jakości; pakowanie gotowych zacisków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. podstawowe; wymagane min. 6-miesieczne doświadczenie w podobnej branży; sprawność manualna; ogólna dobra sprawnosć fizyczna; brak przeciwwskazań do dźwigania, pracy w pozycji stojącej, pracy w nocy.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie