title

Monter układów hydraulicznych i pneumatycznych

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0035
OBOWIĄZKI:
kontrolowanie zgodności wykonywanego wyrobu przemysłowego z dokumentacją techniczną, przeprowadzanie operacji głównych montażu poszczególnych części w zespoły oraz zespołów w gotowe układy hydrauliczne i pneumatyczne. Praca na dwie zmiany w godzinach 06:00-18:00 oraz 18:00-06:00 również w dni wolne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Monter układów hydraulicznych i pneumatycznych (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach