title

Monter urządzeń dźwignicowych

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/21/0002
OBOWIĄZKI:
Organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, przeciwporażeniowej i środowiska oraz zasad ergonomii;usuwanie na bieżąco usterek i nieprawidłowości w działaniu urządzenia dźwignicowego;naprawianie układów napędowych i sterowniczych urządzeń dźwignicowych, regulowanie parametrów pracy układów napędowych i sterowniczych;kontrolowanie działania elementów bezpieczeństwa w sposób systematyczny, zależnie od natężenia pracy urządzenia dźwignicowego;dokonywanie przeglądów konserwacyjnych w terminach i zakresie określonym w instrukcji eksploatacji urządzenia dźwignicowego;montowanie układów zasilania, sterowania i regulacji nowych urządzeń dźwignicowych na podstawie dokumentacji technicznej;przygotowywanie urządzeń dźwignicowych do badań odbiorczych,Praca na terenie miasta Mysłowice oraz całej Polski,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Elektromonter / konserwator urządzeń dźwignicowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach