title

Monter urządzeń i instalacji sanitarnych

Jesteśmy Firmą Usługową specjalizującą się w instalacjach sanitarnych dla inwestycji domowych oraz przemysłowych.

Zakres naszych usług:

  • instalacje gazowe
  • odkurzacze centralne
  • techniki cieplne i sanitarne
  • pompy ciepła
  • kierowanie i nadzór nad robotami budowlanymi
  • rekuperacja i systemy uzdatniania wody
  • kotły na pellet i ekogroszek
  • instalacje p.poż
  • zabezpieczenia ogniowe i przejścia p.poż
  • instalacje ogrzewania podłogowego
  • instalacje wod-kan
Miejsce pracy: woj. śląskie
Zadania:
  • montaż instalacji sanitarnych,grzewczych i kanalizacyjnych zgodnie z projektem
  • montaż instalacji p.poż
  • wykonywanie prac instalacyjnych zgodnie z przepisami BHP
Wymagania:
  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • gotowość do prac montażowych, zaangażowanie
Oferujemy:
  • umowa o pracę
  • terminową wypłatę wynagrodzeń
  • długofalową współpracę
  • odzież roboczą i ochronną