title

Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Monter
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/21/0086
OBOWIĄZKI:
montaż elementów aluminiowych w gotowe podzespoły zgodnie z rysunkiem technicznym. Praca przy obsłudze specjalistycznych maszyn monterskich zgodnie z harmonogramem produkcyjnym. Praca na hali produkcyjnej. Kontrolowanie maszyn i urządzeń po naprawie, regulowanie i ustawianie według żądanych parametrów eksploatacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

3 miesiące doświadczenia na podobnym stanowisku, praca stojąca, ciężka - przenoszenie dużych elementów ze stanowiska, niska temperatura

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu