title

Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Monter
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0403
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie operacji montowania i pakowania detali zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i dokumentacją, realizacja planów produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi normami wydajnościowymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 19,95 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej