title

Monter

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Monter
Miejsce pracy: Czeladź
Numer: StPr/21/1336
OBOWIĄZKI:

selekcja i montaż komponentów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów
Uprawnienia: dokładność

Miejsce pracy:

Czeladź

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie