title

Murarz-cd

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Murarz-cd
Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice
Numer: StPr/20/1958
OBOWIĄZKI:
Murowanie budynków. Umowa na okres próbny, z możliwością przedłużeni na czas nieokreślonyPraca w godzinach 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wykształcenie i doświadczenie bez znaczenia.

Miejsce pracy:

Czechowice-Dziedzice


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

23 - 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: wczoraj
murowanie okien i drzwi, obróbki tynkarskie, osadzanie w pionie i poziomie okien, osadzanie parapetów, kotwienie ramWymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne,...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: wczoraj
prace murarskie, praca na terenie całego kraju Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: minimum 1 rok doświadczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: wczoraj
tworzenie murów nośnych, wykonywanie różnych robót pomocniczych, współpraca z innymi członkami zespołu, stawianie ścianek działowychWymagania konieczne:...