title

Murarz-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/1322
OBOWIĄZKI:
RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA)- Malowanie,- Tynkowanie,- Taptowanie,- Gładzie,- Oblicowywanie ścian,- Wylewanie posadzek,- Kafelkowanie,- Ocieplanie budynków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: praca na wysokości powyżej 3 m

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Budimex SA

Murarz / Glazurnik

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: wczoraj
Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego! U nas znajdziesz: zarobki w euro, wypłacane terminowo długoterminową umowę o pracę na pełny etat stabilne...

MULTiSERWIS Sp. z o.o.

Murarz

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2021-12-05
Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Prace murarskie przy blokach i ściankach gipsowych Układanie i łączenie cegieł, pustaków oraz innych materiałów...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: 2021-12-04
wykonywanie prac związanych ze wznoszeniem budynków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: chęci do pracy