title

Murarz-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Bystra
Numer: StPr/22/0341
OBOWIĄZKI:
posługiwanie się dokumentacją techniczną i wykonawczą oraz wytycznymi dotyczącymi wykonywania robót;wykonywanie i montowanie rusztowań do robót murarskich i tynkarskich;przygotowywanie zaprawy i betonów oraz mas tynkarskich sposobem ręcznym i mechanicznym;dobieranie narzędzi, sprzętu i maszyn do robót murarskich i tynkarskich;wytyczanie fundamentów, ścian nośnych, działowych oraz innych elementów budynku;wykonywanie murów zbrojonych pełnych z różnych materiałów, murów wielowarstwowych ze szczeliną powietrzną lub wypełnioną materiałem izolacyjnym, murów z otworami okiennymi i drzwiowymi, kominów, murów z kanałami dymowymi, spalinowymi i wentylacyjnymi, ścian działowych i nośnych, nadproży, stropów typu Kleina i sklepień łukowych;układanie izolacji przeciwwilgociowych, montowanie izolacji cieplnej i akustycznej na ścianach;licowanie ścian cegłą licówką, okładzinami ceramicznymi, kamieniami naturalnymi oraz spoinowanie;przygotowywanie podłoża pod tynki, wykonywanie oraz naprawianie tynków wewnętrznych i zewnętrznych;osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej oraz elementów ślusarki budowlanej;ustalanie zakresu i czasu trwania robót;zabezpieczanie materiałów i sprzętu do realizacji robót murarskich i pokrewnych;ocenianie jakości robót murarskich i tynkarskich;przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Bystra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu