title

Murarz-tynkarz

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Murarz-tynkarz
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/20/0874
OBOWIĄZKI:
praca na budowie przy robotach remontowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na budowie lub w przypadku braku doświadczenia umiejętności. Umowa na okres próbny 1 m-c z możliwością przedłużenia.

Miejsce pracy:

Ruda Śląska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Poręba

Dodane: wczoraj
wznoszenie budynków jednorodzinnych na terenie woj. śląskiego, pracodawca zapewnia dojazd do miejsca wykonywania pracyWymagania konieczne: Zawód:...

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: 2020-11-24
murowanie okien i drzwi, obróbki tynkarskie, osadzanie w pionie i poziomie okien, osadzanie parapetów, kotwienie ramWymagania konieczne: Wykształcenie: gimnazjalne,...

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Murarz

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2020-11-24
prace murarskie, praca na terenie całego kraju Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: minimum 1 rok doświadczenia