title

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Murarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0608
OBOWIĄZKI:
murarz, prace ogólnobudowlane.Praca na terenie woj. śląskiego (najczęściej Zabrze i okolice).Na początek praca na umowę zlecenie, docelowo umowa o pracę.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Murarz (wymagany staż - lata: 2)

Wymagania inne:

mile widziane wykształcenie zawodowe, zdolność do pracy na wysokości, mile widziane prawo jazdy kat. B, z praktyką w zawodzie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu