title

Murarz

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Murarz
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2451
OBOWIĄZKI:
- Prace murarskie ogólnobudowlane i podobne. Praca na samodzielnym stanowisku. Praca na terenie: Chorzowa Świętochłowic, Rudy Śląskiej.- Godziny pracy: 7:00-15:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. zawodowe. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na stanowisku murarza.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach