title

Nauczyciel chemii

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Nauczyciel chemii
Miejsce pracy: Zamarski
Numer: StPr/21/0024
OBOWIĄZKI:

Nauczyciel chemii w szkole podstawowej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne


Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym, mile widziany nauczyciel biologii

Miejsce pracy:

Zamarski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Nauczyciel pielęgniarstwa

Lokalizacja: śląskie / Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jas

Dodane: dzisiaj
JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i...

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Nauczyciel na kierunku marketing (event manager)

Lokalizacja: śląskie / Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jas

Dodane: dzisiaj
JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i...

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Pomoc nauczyciela

Lokalizacja: śląskie / Żabnica

Dodane: wczoraj
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak