title

Nauczyciel języka angielskiego

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Zbytków
Numer: StPr/20/1069
OBOWIĄZKI:
zajęcia z języka angielskiego prowadzone w trzech grupach wiekowych od 3 do 6 lat, zajęcia dwa razy w tygodniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe magisterskie z j. angielskiego, doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 3-6 lat

Miejsce pracy:

Zbytków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie