title

Nauczyciel języka niemieckiego

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0168
OBOWIĄZKI:
nauczanie j. niemieckiego w klasach 7-8
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Studia pierwszego stopnia na kierunku filologia w specjalności danego jezyka obcego oraz posiada przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie wyższe - uprawniania do nauczania języka niemieckiego, uprawnienia zgodnie z wymaganiami określonymi w Rozporządzeniu MEN w sprawie szczegółowych kwalifikacjii wymaganych dla nauczycieli

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach