title

Nauczyciel matematyki

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/21/0080
OBOWIĄZKI:

Nauczanie matematyki, prowadzenie dokumentacji szkolnej. Praca na jedną zmianę w godzinach od 7:40 do 12:30. Wymiar etatu 18/18 tj. 18 h tygodniowo, 72 h miesięcznie. Umowa na czas określony do 25.06.2021 r.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Znajomość dziennika elektronicznego Librus, platformy Microsoft Teams. Uprawnienia do nauczania matematyki w Liceum. Min. roczne doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie