title

Nauczyciel przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Nauczyciel przedszkola
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/22/0758
OBOWIĄZKI:

wg. stanowiska

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Nauczyciel przedszkola

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2022-11-25
praca z dziećmi w wieku 3-6 lat Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne Wymagania inne: przygotowanie pedagogiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Lokalizacja: śląskie / Więcki

Dodane: 2022-11-25
obowiązki nauczyciela przedmiotu Wymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Nauczyciel / Korepetytor fizyki

Lokalizacja: śląskie / KATOWICE, SOSNOWIEC, CZĘSTOCHOWA, DĄBROWA GÓRNICZA, CHORZÓW, Będzin, Bielsk

Dodane: 2022-11-24
ZATRUDNIMY ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i...