title

Nauczyciel w grupie przedszkolnej

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Nauczyciel w grupie przedszkolnej
Miejsce pracy: Iskrzyczyn
Numer: StPr/21/0076
OBOWIĄZKI:

nauczyciel w grupie przedszkolnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wychowaie przedszkolne

Miejsce pracy:

Iskrzyczyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Nauczyciel psychologii

Lokalizacja: śląskie / Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jas

Dodane: 2021-03-05
JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i...

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Nauczyciel fizyki

Lokalizacja: śląskie / Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jas

Dodane: 2021-03-05
JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i...

Centrum Nauki i Biznesu "ŻAK" Sp. z o.o.

Nauczyciel z kompetencji personalnych i społecznych

Lokalizacja: śląskie / Będzin, Bielsko-Biała, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jas

Dodane: 2021-03-05
JEŚLI DO NAS DOŁĄCZYSZ BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ: Zapewnieniem nauczania na najwyższym poziomie i profesjonalizmu w działaniu Sprawieniem, aby nasi uczniowie i...