title

Nauczyciel wczesnoszkolny

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1690
OBOWIĄZKI:

Nauczanie w szkole podstawowej, wychowawstwo klasy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: wych. wczesn. lub filologia polska lub angielska lub historia lub inne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe pedagogiczne o kierunku/specjalności wychowanie wczesnoszkolne lub filologia polska lub folologia angielska lub historia lub inne; mile widziany staż pracy

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie