title

Nauczyciel wspomagający

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Miejsce pracy: Dąbrowa Zielona
Numer: StPr/20/1829
OBOWIĄZKI:
nauczyciel wspomagający współorganizujący kształcenie dziecka z autyzmem wczesndziecięcym (zespół aspergera) /oferta GCP Koniecpol
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
Uprawnienia: rzetelność

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : nauczycieli posiadający kwalifikacje z zakresu pedagogiki specjalnej w celu współorganizowania kształcenia dziecka z autyzmem wczesnodziecięcym (zespół aspergera)

Miejsce pracy:

Dąbrowa Zielona

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 949 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie