title

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0806
OBOWIĄZKI:
realizowanie zadań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, dbanie o bezpieczeństwo uczniów w czasie zajęć. Praca w przedziale godzinowym 7.00-16.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym oraz studia I lub II stopnia magisterskie na kierunku m.in. wychowanie przedszkolne, edukacja przedszkolna, cierpliwość i opanowanie, umiejętność rozwiązywania konfliktów i problemów, dokładność, spostrzegawczość, podzielność uwagi, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 4 550 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu