title

Odbiorca – Dostawca Materiałów (magazynier)

REKRUTACJA OTWARTA

JSW LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje osób na stanowisko:

Numer referencyjny: JSWL – ODM
Obowiązki:
  • Prawidłową i terminową obsługę magazynu,
  • Przyjmowanie i wydawanie części, materiałów, złomu, odpadów.
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • Kontrola stanów magazynowych (odpowiedzialność materialna),
  • Dbałość o porządek w magazynie,
  • Współpraca z działem księgowości i zakupów,
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość podstaw gospodarki magazynowej,
  • Umiejętność obsługi aplikacji MS Office szczególnie Excel,
  • Mile widziana znajomość programu Comarch ERP XL oraz DMS,
  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność, samodzielność w wykonywaniu zadań.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość doskonalenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
  • Nagrody okazjonalne i premie kwartalne.
  • Świadczenia socjalne.