title

Ogrodnik

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Ogrodnik
Miejsce pracy: Czarny Las
Numer: StPr/21/0094
OBOWIĄZKI:
Sadzenie cebul kwiatowych, podlewanie, plewienie, rwanie i pakowanie kwiatów; rozładunek i załadunek towaru; utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

minimum 4 miesiące doświadczenia zawodowego na stanowisku ogrodnika, mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Miejsce pracy:

Czarny Las

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie