title

Operator automatycznego stołu do rozkroju szkła

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/21/0601
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzenia w zakresie cięcia tafli szkła, operator będzie odpowiedzialny za prawidłowy przebieg cięcia zgodnie z projektem oraz podstawowy serwis urządzenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

szkolenie stanowiskowe w zakresie obsługi urządzenia zapewnia pracodawca

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu