title

Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Operator cnc
Miejsce pracy: Miedary
Numer: StPr/21/1109
OBOWIĄZKI:

obsługa maszyny CNC, nadzór, programowanie,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, dyspozycyjność, praca w zespole,

Miejsce pracy:

Miedary


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 28 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Fob-Decor Sp. z o.o.

Operator Tokarki CNC

Lokalizacja: śląskie / Turza / koło Zawiercia

Dodane: 2021-12-01
Zakres obowiązków: obsługa oraz programowanie tokarek i maszyn CNC dobór narzędzi i materiałów niezbędnych do procesów obróbki skrawaniem obróbka detali na...

Przedsiębiorstwo Budowlane

Pracownik do obsługi maszyn CNC

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: 2021-11-30
wykształcenie techniczne dobra znajomość rysunku technicznego mile widziana praktyka w zawodzie możliwość przyuczenia

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Operator cnc

Lokalizacja: śląskie / Truskolasy

Dodane: 2021-11-22
Wykonywanie detali metalowych i kontrola jakości Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego