title

Operator cnc

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Operator cnc
Miejsce pracy: Wodzisław Śląski
Numer: StPr/21/1242
OBOWIĄZKI:
Obsługa tokarski sterowanej numerycznie.Praca na trzy zmiany w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa i programowanie obrabiarek numerycznych

Miejsce pracy:

Wodzisław Śląski


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Operator koparki

Lokalizacja: śląskie / Dąbrówka

Dodane: wczoraj
Wykształcenie: brak wymagań; wykonywanie prac budowlanych; jedna zmiana; miejsce pracy: Wielowieś Wymagania konieczne: Zawód: Operator koparki Wykształcenie: brak...

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Księgowa

Lokalizacja: śląskie / Żory

Dodane: wczoraj
- prowadzenie ksiąg rachunkowych i podatkowych, - weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych, - sporządzanie deklaracji VAT, CIT, PIT, - sprawozdawczość GUS...

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Montażysta stolarki okiennej

Lokalizacja: śląskie / Konradów

Dodane: 2021-10-15
Montowanie stolarki okiennej Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Umiejętność prac...