title

Operator drukarki cyfrowej - drukarz

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Miejsce pracy: Świętochłowice
Numer: StPr/22/1054
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie i obsługa drukarki i materiałów do procesów druku, kontrola procesu druku, dbanie o stan techniczny urządzeń, dbanie o bezpieczeństwo stanowiska pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Drukarz
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

p, Podstawowa znajomość obsługa komputera, zdolności manualne, zdolności techniczne, dokładność, pracowitość

Miejsce pracy:

Świętochłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach